עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
רגשות  (10)
בית ספר  (6)
חיים  (5)
טיול  (3)
אזעקות  (2)
ביטחון  (2)
חברים  (2)
חלומות  (2)
ישראל  (2)
כתיבה  (2)
החיים  (1)
חברות  (1)
לחץ  (1)
מחשבות  (1)
משפחה  (1)
ספרים  (1)
סתם  (1)
ארכיון
השירים האהובים עלי

זה לא עניין שולי

26/04/2019 00:19
MadGirl
חלומות, רגשות, חיים
לפעמים אני שמה לב לדברים מוזרים או פרטים שבעיניי אחרים יראו כשוליים אבל זה דווקא מאוד מעניין אותי, מושך ומסקרן. אני אוהבת לקבל מידע, לשאוב אותו לשתות אותו בשקיקה עד שארגיש שלא נותר עוד בראשי מקום למחשבות. שמתי לב לתופעה מוזרה שחוזרת על עצמה. 
זה התחיל כשסיימתי סדרת ספרים. הייתי הרוסה, שבורה והרגשתי שביזות לא מוצדקת. שלא תבינו אותי לא נכון, כמובן שהיה סוף נהדר אבל מה שמפריע לי זו העובדה שהגיע הסוף, תום ההרפתקה. לוקח לי זמן להתאושש מזה, בעיר כשמדובר בסיפור רומנטיקה. אני יודעת, זה נשמע מגוחך.
בכל מקרה, כשאני עצובה, מתוסכלת או שבוזה אני חושבת. אני תוהה, מהרהרת, מנסה לחפור ולרדת לשורש העניין ולהתעמק כמה שרק מתאפשר. אני מתמודדת עם כאלה מצבים בעזרת תכנון וניתוח המצב, איני מאפשרת לספונטניות להשתלט אלא חשוב לי לדעת כיצד אמשיך.
יש אנשים שאוהבים לחשוב במקלחת (האמת, זה מקום מעולה) אבל אני חושבת לפני השינה. כשאני שרועה על המיטה, תשושה מהיום שעבר, איני מניחה לעיניי להיעצם ולמוחי לנוח אלא, אני נותנת למחשבותיי לשוטט. מה שמעניין הוא שאני יכולה לעשות את זה רק כאשר אני שוכבת בצידה הימני של המיטה, ובצד זה לעולם לא אצליח להירדם בנחת, לעומת זאת, כאשר אני עייפה,אני מתגלגלת לצידה השמאלי של המיטה, עוצמת עיניים ומרגישה כאילו ראשי מתרוקן. יכול להיות שזה משהו פסיכולוגי אבל מאוד מעניינת אותי מה הסיבה.
אם כבר מדברים על לילה, מזמן לא חלמתי. אני לא בטוחה אם זה טוב או רע כי מעולם לא חוויתי חלום שהייתי מעדיפה להישאר בתוכו להפך, החלומות שהכי זכורים לנו אלו הם הסיוטים. ואת החלומות הטובים, הספקתי לשכוח ברגע שפקחתי את עיניי וחיפשתי עם ידי אחר משקפיי. למעשה, לפעמים אנו חושבים שחלומותינו נמשכים לאורך כל הלילה אבל האם ידעתם שבשינה אנחנו חולמים בערך כשלושה חלומות וכל אחד מהם בערך 5-7 שניות? אני לא מאמינה בכך שעלינו לאפשר לחלומות להוביל ולנתב את חיינו אבל יש האומרים כי החלומות הם עיבודו של המוח למצבים, ואירועים שעברנו בזמן האחרון. יש גם פרשנויות לחלומות. המון מוטיבים שעשוייםעלולים להופיע בחלומותינו מעידים על מספר דברים. אפשר לקרוא על זה באתרים.
דרך אגב, עדכון מצב לגבי הפוסט הקודם. הלכתי לספרית ואני מאוד מחבבת את התספורת החדשה שלי, האורך בעיניי מאוד מדוייק, כמו שאני אוהבת אבל, אני שונאת פן. מספיק שלשיער שלי אין המון נפח הוא גם מאודדד חלק והפן רק עיגל את קצוות שיערי אבל בכל מקרה אני עוד מעט הולכת להתקלח וזה יראה אחרת. 


מצאתי עוד תמונות ממש יפות שצילמתי אז אני אשייך לכם אחת פה:
נתראה,
"האנשים אינם מקדישים מחשבה למה שהם רואים בשעת ערנותם, אבל את מה שהם רואים בחלומותיהם הם הופכים במוחם שוב ושוב."
IM AL
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: